Verejná správa
Obec Čukalovce
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Čukalovce
- Od roku
- 1973
- IČO
- 00 322 903
Obec Čukalovce
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- Čukalovce 59, 067 35 Čukalovce
- Na trhu od
- 1. júla 1973
- IČO
- 00 322 903
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 53
- rokov na trhu
- 1973
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Čukalovce
Obec Čukalovce sídli na adrese Čukalovce 59, 067 35 Čukalovce. Zapísaná je od 1. júla 1973 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Čukalovce
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 322 903
- Dátum vzniku
- 1. júla 1973
- Sídlo
- Čukalovce 59, 067 35 Čukalovce
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, vložka č. OVM1917
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Čukalovce zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Čukalovce?
Sídlo je na adrese Čukalovce 59, 067 35 Čukalovce.
Čím sa Obec Čukalovce zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Čukalovce?
IČO je 00 322 903.
Kedy vznikla Obec Čukalovce?
Vznik: 1. júla 1973. Na trhu pôsobí 53 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Čukalovce 59 067 35 ČukalovceRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.